Sort by
  • Wonka

    ★★★★★

  • Wish

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Migration

    ★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • Sing 2

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Belle

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • Spree

    ★★★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Good Omens

    ★★★★★

  • UglyDolls

    ★★★★

  • Svaha: The Sixth Finger

    ★★½

  • Mr. Hiiragi's Homeroom

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Possession of Hannah Grace

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Venom

    ★★★★★

  • Modest Heroes

    ★★★★

  • Patrick Melrose

    ★★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★★★

  • Ghost Stories

    ★★★★½

  • It

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Sherlock: The Final Problem

    ★★★

  • Sherlock: The Lying Detective

    ★★★