Sort by

Kenny has logged 19 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★½
Edit this entry  
29
Hatchet

Hatchet

2006
×
★½
Edit this entry  
26
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★★★
Edit this entry  
25
Blade II

Blade II

2002
×
★★★½
Edit this entry  
23
A Classic Horror Story

A Classic Horror Story

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Battle: Los Angeles

Battle: Los Angeles

2011
×
★★★
Edit this entry  
16
Peninsula

Peninsula

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Spree

Spree

2020
×
★★★★
Edit this entry  
12
Timecrimes

Timecrimes

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
Miami Connection

Miami Connection

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Rabid

Rabid

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry