Sort by
  • El Conde

    ★★★

  • Carpet Cowboys

  • Telemarketers

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

  • Mafia Mamma

  • Beau Is Afraid

  • BEEF

  • Glitch: The Rise & Fall of HQ Trivia

  • Blue Giant

  • Donks

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Infinity Pool

  • Earth Mama

  • Run Rabbit Run

  • Lonely Castle in the Mirror

  • Call Me Miss Cleo

  • Ernest & Celestine: A Trip to Gibberitia

  • M3GAN

    ★★★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★★★

  • Troll

  • Only in Theaters

  • Stutz

    ★½

  • Suzume

  • Falling for Christmas

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Chainsaw Man

  • Housing Complex C

  • Entergalactic

  • The Menu

    ★½

  • The Woman King

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • TÁR

    ★★★★

  • Anhell69

    ★★★★

  • Barbarian

  • New Gods: Yang Jian

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

  • Nope

    ★★★★

  • Unicorn Wars

  • Showing Up

  • Pacifiction

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Plan 75

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Scarlet

    ★★★

  • Letter to a Pig

  • Cinnamon, Thunderstorm

  • Above the Brain 2

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Tennis Ball on His Day Off

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Kotaro Lives Alone