Sort by
  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Adventure Time: Fionna & Cake

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fool's Paradise

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Boss Baby: Christmas Bonus

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The 12 Days of Christmas Eve

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Strange World

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

  • Rosaline

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Do Revenge

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Welcome to the Club

  • Pinocchio

    ½

  • The Eternal Daughter

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Athena

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½