Sort by
  • Ex Machina

    ★★★★

  • Fight Club

    ★★★★★

  • Gifted

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Triple Frontier

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The House

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Monty Python and the Holy Grail

    ★★★★★

  • Life of Brian

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Pride & Prejudice

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Statues Also Die

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • What Dreams May Come

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★