• Crimson Peak

    ★★★½

  • Pan

    ★½

  • The Martian

    ★★

  • Everest

    ★★★½

  • Straight Outta Compton

    ★★★★★

  • Paranormal Activity: The Ghost Dimension

    ★★★★

  • The Gallows

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Jurassic World

    ★★★★★

  • Circle

    ★★★½

  • Spy

    ★½

  • The Dinosaur Project

    ★★★

  • Piranha 3DD

    ★★★★

  • Inception

  • Prom Night

    ★★★

  • 1408

    ★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★

  • Carrie

    ★★★★