Sort by

Batjoker has logged 18 entries for films during May 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Fantastic Four

Fantastic Four

2015
×
Read the review Edit this entry  
28
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Fantastic Four

Fantastic Four

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Injustice

Injustice

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Of Mice and Men

Of Mice and Men

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The King of Comedy

The King of Comedy

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Casino

Casino

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
No Path

No Path

2022
×
Read the review Edit this entry  
15
Interstellar: Nolan's Odyssey

Interstellar: Nolan's Odyssey

2014
×
Read the review Edit this entry  
14
Behind the Scenes With Jane Campion

Behind the Scenes With Jane Campion

2022
×
Read the review Edit this entry  
14
Unraveling the Mystery: A Big Bang Farewell

Unraveling the Mystery: A Big Bang Farewell

2019
×
Read the review Edit this entry  
10
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Bo Burnham: What.

Bo Burnham: What.

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry