Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • One True Loves

    ½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • boygenius: the film

  • Clock

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Your Place or Mine

  • Sharper

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Dolly Parton's Mountain Magic Christmas

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

  • Spirited

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★

  • The School for Good and Evil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★