Sort by
  • Badland Hunters

    ★★★

  • Argylle

  • Sixty Minutes

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★½

  • How the Gringo Stole Christmas

    ★½

  • Silent Night

    ★★★½

  • Hot Girl Winter

    ★★

  • Ronnie O'Sullivan: The Edge of Everything

    ★★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Ballerina

    ★★★★

  • Nowhere

    ★★½

  • The Creator

    ★½

  • maboroshi

    ★★★

  • Kelce

    ★★½

  • Reptile

    ★★½

  • Jawan

    ★★★★½

  • Shadow of Fire

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Heart of Stone

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Hidden Strike

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Mother's Day

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • The Delinquents

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • The Mother

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • The Village

    ★★★½

  • A Tiger in Paradise

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★

  • Samsara

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★

  • Kokomo City

    ★★★★

  • Cassandro

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Furies

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • The Big 4

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • My Name Is Vendetta

    ★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Adam

    ½

  • Lou

    ★★½

  • Hell Dogs

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Trenque Lauquen

    ★★★★★