Sort by
  • The Creator

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Fast X

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

  • Plane

    ★★★

  • This Place Rules

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★

  • Bones and All

    ★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Next 365 Days

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Minions: The Rise of Gru

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

  • Lightyear

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Green Lantern: Beware My Power

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • 365 Days: This Day

    ½