Barron has logged 13 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★
Edit this entry  
30
Star Trek II: The Wrath of Khan

Star Trek II: The Wrath of Khan

1982
×
★★★★
Edit this entry  
30
Stories We Tell

Stories We Tell

2012
×
★★★★
Edit this entry  
26
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Black Power Mixtape 1967-1975

The Black Power Mixtape 1967-1975

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★★★
Edit this entry  
16
The Imposter

The Imposter

2012
×
★★★½
Edit this entry  
11
1917

1917

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Police Story

Police Story

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Minding the Gap

Minding the Gap

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Seven Samurai

Seven Samurai

1954
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★★
Edit this entry