Sort by
  • Cobweb

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Make Me Believe

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Perfect Find

    ½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★

  • Call Me Chihiro

    ★★

  • Past Lives

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • The Boss Baby: Christmas Bonus

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★½

  • God's Crooked Lines

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ½

  • Wendell & Wild

  • Glass Onion

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Not Okay

  • Nope

    ★★★★

  • The Sea Beast

  • Burning Days

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • The Northman

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Kotaro Lives Alone

  • The Batman

    ★★★★

  • Speak No Evil

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

  • Malignant

    ★★

  • Queenpins

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Blooming in the Desert

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 1

    ★★½

  • Burrow

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Dance of the Forty One

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Ethos

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • How Far Is Home

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½