Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Nitram

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • The Novice

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • The Binge

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Becky

    ★★½

  • The Main Event

    ★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★½

  • Horse Girl

    ★★½

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

    ★½