Sort by
  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Cocaine Bear

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Charge

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Wonder

  • Barbarian

    ★★★★★

  • The Invitation

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Elvis

  • Jurassic World Dominion

  • Men

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

  • Marry Me

  • The House

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Back to the Outback

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Eternals

  • Encanto

  • Antlers

  • Midnight Mass

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Dune

  • Cyrano

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

  • Malignant

  • If I Can't Have Love, I Want Power

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Spin

  • PAW Patrol: The Movie

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

  • Old

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994