• Good Bad Girl

    ★½

  • Peter Pannekoek: Nieuw Bloed

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Castle Falls

    ★★★½

  • One Shot

    ★★★½

  • Showtrial

    ★★★½

  • Quicksand

    ★★

  • Herman Kills!

    ★★½

  • No Time to Die

    ½

  • The Spec­tac­ular

    ★★★½

  • Everything of Value

    ★★½

  • Dwaalspoor

    ★★★

  • De Zitting

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Rebels @School

    ★★★

  • Titane

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • F9

    ★★★½

  • Ferry

    ★★★★

  • AYOR

    ★★★

  • The Innocent

    ★★★★

  • I Don't Wanna Dance

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Mitra

    ★★½

  • Pleasure

    ★★★½

  • The Serpent

    ★★★

  • Dead Silence

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Stuckwitu

    ★★★

  • The Cloudmaker

    ★★★

  • Nova

    ★★★

  • Lioness

    ★★½

  • Mustachio

    ★★★

  • Last Ride

    ★★★

  • Kippenkracht

    ★★½

  • Beti

    ★★½

  • De Huwelijksreis

    ★★★★

  • Sea Shadow

    ★★★½

  • The Last Days of Gilda

    ★★½

  • Jiu Jitsu

    ★★★

  • Dead Reckoning

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Hidden in the Spotlight

    ★★★

  • Miss

    ★★★½

  • A View From Above

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Sweat

    ★★★★

  • Bosrandgeluk

    ★★★½

  • GirlsBoysMix

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Brothers by Blood

    ★★

  • Mandibles

    ★★★★

  • I Am Greta

    ★★½

  • The Human Voice

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • Legacy of Lies

    ★★★

  • Sad Beauty

    ★★★½

  • Rundfunk: Jachterwachter

    ★★★½

  • Peter Pannekoek: Later Was Alles Beter

    ★★★★

  • Misbehaviour

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★½

  • Night Shift

    ★★★

  • Caught in the Net

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★½

  • Emma.

    ★★½

  • Magic Mountains

    ★★

  • Hallali

    ★★½

  • Gold

    ★★★

  • The Father

    ★★★½