Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • Nandor Fodor and the Talking Mongoose

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Retirement Plan

    ★★

  • Strays

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Out-Laws

    ★★★

  • God Is a Bullet

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Kandahar

    ★★★½

  • The Machine

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Nefarious

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Jules

    ★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★★½

  • Champions

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★★