Sort by
  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Mad God

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★½

  • Underwater

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Little Women

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★½

  • Us

    ★★★