Greg has logged 13 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Quick and the Dead

The Quick and the Dead

1995
×
★★★½
Edit this entry  
30
Daylight

Daylight

1996
×
★★★
Edit this entry  
30
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Concussion

Concussion

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
19
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Candyman: Farewell to the Flesh

Candyman: Farewell to the Flesh

1995
×
★★½
Edit this entry  
17
Candyman

Candyman

1992
×
★★★½
Edit this entry  
17
Another Day

Another Day

2001
×
★★½
Edit this entry  
17
Above Suspicion

Above Suspicion

2019
×
★★★
Edit this entry  
16
Temptation: Confessions of a Marriage Counselor

Temptation: Confessions of a Marriage Counselor

2013
×
★½
Edit this entry  
13
Girlfriend Killer

Girlfriend Killer

2017
×
★★½
Edit this entry  
12
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry