• Brazen

    ★½

  • Toying with the Holidays

    ★★★

  • Mother/Android

    ★★★

  • The Holiday Fix Up

    ★★★

  • The Christmas Contest

    ★★

  • Christmas in Tune

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Aileen Wuornos: American Boogeywoman

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Protégé

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Aftermath

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • F9

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Naked Singularity

    ★★★½

  • Thunder Force

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Every Breath You Take

    ★★

  • A Week Away

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Trust

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★

  • Fatale

    ★½

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★½

  • A California Christmas

    ★★½

  • Christmas She Wrote

    ★½

  • The Christmas Listing

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Meet Me at Christmas

    ★★★

  • Too Close for Christmas

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★½

  • Vicious Fun

    ★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★★★

  • Little Fish

    ★★★

  • Sightless

    ★★★

  • The Boy Behind The Door

    ★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • Fatal Affair

    ★★★½

  • Psycho Yoga Instructor

    ★★½

  • Survive the Night

    ★★★

  • Deadly Mile High Club

    ★★★★

  • Dangerous Lies

    ★★★½

  • Penance Lane

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★