• Lightyear

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★

  • Prehistoric Planet

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Memory

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Licorice Pizza

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★★

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★★

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Kate

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Infinite

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★

  • The Marksman

    ★★★