Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • A Week Away

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★½

  • Once Upon a Snowman

  • Earwig and the Witch

    ★★★★

  • Soul

    ★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • The One and Only Ivan

    ★★

  • Fatima

  • Artemis Fowl

    ★★½

  • Trolls World Tour

  • Onward

    ★★★★

  • Timmy Failure: Mistakes Were Made

    ½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Dolittle

    ★★

  • Togo

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★

  • Noelle

    ★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Art of Racing in the Rain

  • The Angry Birds Movie 2

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Weathering with You

    ★★★★★

  • Men in Black: International

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

  • Aladdin

    ★★★½

  • Yesterday

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Wonder Park

  • Dumbo

    ★½

  • Captain Marvel

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★

  • Blinded by the Light

  • A Dog's Way Home

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Bumblebee

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★

  • Pride, Prejudice and Mistletoe

    ½

  • The Christmas Chronicles

  • The Princess Switch

  • The Grinch

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★½

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

  • Smallfoot

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2