Sort by
  • Entergalactic

    ★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • I Came By

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★½

  • Love & Gelato

    ½

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Our Father

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • The Bubble

    ★★

  • Moonshot

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • Spin Me Round

    ★★★

  • The Lost City

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ½

  • Marry Me

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • The House

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Love Is Color Blind

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Love Hard

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½