Sort by
  • Scream VI

    ★★★★½

  • Island

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Connect

    ★★★★★

  • Weak Hero Class 1

    ★★★★★

  • Revenge of Others

  • Bargain

    ★★★½

  • Grimcutty

    ½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★

  • Conjuring: The Beyond

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★½

  • About Youth

    ★★★★★

  • Love in The Air

    ★★★★★

  • The Eclipse

    ★★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Alice, the Final Weapon

  • KinnPorsche: The Series

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Cutie Pie

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Semantic Error

    ★★★★★

  • Unborn

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Jack in the Box: Awakening

    ★★★½

  • Not Me

    ★★★★★

  • Hellbound

    ★★★★★

  • The Mysterious Class

    ★★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Bad Buddy

    ★★★★★

  • My Name

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • The Curse of Humpty Dumpty

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Superhost

    ★★★½

  • Old

  • Given

    ★★★★★

  • Sweet Curse

    ★★★

  • Midnight

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Word of Honor

    ★★★★★

  • Wrong Turn

    ★½

  • The Sadness

  • Color Rush

    ★★★★★

  • Sweet Home

    ★★★★★

  • Manner of Death

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★★

  • Still 2gether

    ★★★★½

  • The Rental

    ★★

  • #Alive

    ★★★★★

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • 2gether: The Series

    ★★★½

  • The Thing About Harry

    ★★★★★

  • Dangerous Drugs of Sex

    ★★★★★

  • The Closet

    ★★★★★

  • Why R U?

    ★★★½

  • Mermaid's Jade

    ★★★★

  • The Jack in the Box

    ★★★½

  • Until We Meet Again

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • 1BR

    ★★★★½

  • The Untamed

    ★★★★★