Sort by
  • Grounded II: Making The Last of Us Part II

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • The Coronation of TM King Charles III and Queen Camilla

    ½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Raging Bull

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Spider-Man: All Roads Lead to No Way Home

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Home Team

    ½

  • The House

    ★★★½

  • Death to 2021

  • Pinocchio: A True Story

    ½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Dog Cop 7: The Final Chapter

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • The Grucifixion

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • South Park: Post COVID

    ★★★★★

  • The Boredom Of Life

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Red Notice

    ½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★½

  • C.I.Ape

    ½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Cinderella

    ½

  • Dune

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • He's All That

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • How to Become a Tyrant

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friday Night Dinner: 10 Years and a Lovely Bit of Squirrel

    ★★★★