Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Violent Night

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • Mad Heidi

    ★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Elvis

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

  • Dune

    ★★★½

  • Supercool

    ★★

  • The Queen's Gambit

  • The Haunting of Bly Manor

  • 1917

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • When They See Us

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★

  • Chernobyl

  • The Act

  • Booksmart

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • The Mule

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • The Haunting of Hill House

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • I Am Not an Easy Man

    ★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Black Mirror: Metalhead

    ★★½

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★½

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★½

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★½

  • Godless

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★

  • Get Out

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Black Mirror: Playtest

    ★★½

  • Black Mirror: Hated in the Nation

    ★★½

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★