Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Allelujah

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Son

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Samaritan

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Memory

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Dog

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Moonfall

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★