Sort by
  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

  • Dune

    ★★★★★

  • Free Guy

  • The French Dispatch

    ★★★

  • F9

    ★½

  • Wrath of Man

  • Nobody

  • The Fallout

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Mank

  • Soul

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Another Round

  • The Kissing Booth 2

  • The Old Guard

  • Extraction

  • The Father

  • 6 Underground

    ★★★

  • 1917

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

  • The Irishman

  • Can You Keep a Secret?

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Spider-Man: Far from Home

  • Shaft

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★★

  • Bacurau

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

  • Aladdin

  • Avengers: Endgame

  • Alita: Battle Angel

  • Polar

    ★★½

  • Aquaman

  • Thugs of Hindostan

  • Bohemian Rhapsody

  • Venom

  • Johnny English Strikes Again

  • Green Book

    ★★★½

  • The Nun

  • The Meg

  • The Equalizer 2

  • Skyscraper

  • The Most Beautiful Girl in the World

  • The Kissing Booth

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Rampage

  • Black Panther

    ★★★½

  • Searching

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Wonder

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • I, Tonya

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Lady Bird

  • The Insult

  • A Taxi Driver

    ★★★★

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming