Sort by
  • Scream 2

    ★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★½

  • Alien

    ★★★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★½

  • Atlantis: The Lost Empire

    ★★★

  • I, Robot

    ★★★★½

  • Hush

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Elf

    ★★★★½

  • Unfriended: Dark Web

    ★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★★½

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★★

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★½

  • Spider-Man

    ★★★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★