Andy has logged 17 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution

Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution

2019
×
Read the review Edit this entry  
27
Batman: Mask of the Phantasm

Batman: Mask of the Phantasm

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Batman & Mr. Freeze: SubZero

Batman & Mr. Freeze: SubZero

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
My Hero Academia: Heroes Rising

My Hero Academia: Heroes Rising

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Photograph

The Photograph

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Pete Davidson: Alive from New York

Pete Davidson: Alive from New York

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Lodge

The Lodge

2019
×
Read the review Edit this entry  
13
Remember the Titans

Remember the Titans

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Downhill

Downhill

2020
×
Read the review Edit this entry  
11
Scooby-Doo on Zombie Island

Scooby-Doo on Zombie Island

1998
×
Read the review Edit this entry  
10
Hair Love

Hair Love

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
Horse Girl

Horse Girl

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry