aya has logged 16 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
John Wick

John Wick

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Everything, Everything

Everything, Everything

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Kings of Summer

The Kings of Summer

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The First Wives Club

The First Wives Club

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Cat in the Hat

The Cat in the Hat

2003
×
Read the review Edit this entry  
10
Moonstruck

Moonstruck

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
French Kiss

French Kiss

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry