Sort by

Andrew Fallon has logged 31 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
Edit this entry  
29
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★½
Edit this entry  
26
The Change-Up

The Change-Up

2011
×
★★★½
Edit this entry  
26
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★½
Edit this entry  
25
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★
Edit this entry  
24
Old

Old

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Edit this entry  
19
Slither

Slither

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
Read prior review Edit this entry  
17
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Edit this entry  
16
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★★
Edit this entry  
16
Super

Super

2010
×
★★★½
Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
F9

F9

2021
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
11
Trainwreck

Trainwreck

2015
×
★★★
Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Edit this entry  
07
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★½
Edit this entry  
03
Zola

Zola

2020
×
Edit this entry  
02
The First Purge

The First Purge

2018
×
★★★
Edit this entry  
01
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry