Sort by
  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Strays

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★★½

  • House Party

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

    ★★