• Now You See Me 3

  • 22 vs. Earth

  • Shadow and Bone - The Afterparty

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Moxie

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Cherry

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Fate: The Winx Saga - The Afterparty

  • Flora & Ulysses

    ★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • What Would Sophia Loren Do?

  • WandaVision

    ★★★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Creating The Queen's Gambit

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Burrow

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Wild Mountain Thyme

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • The Prom

    ★★½

  • The Bloodhound

    ★★★½

  • Audrey

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Canvas

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★★

  • Earwig and the Witch

    ★½

  • Rebecca

    ★★

  • Over the Moon

    ★★★★½

  • Evil Eye

    ★★

  • Nocturne

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Clouds

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • After We Collided

    ½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Project Power

    ★★★