• Shock Waves

    ★★

  • Return of the Living Dead Part II

    ½

  • The Return of the Living Dead

    ★★★½

  • Blame It on Rio

    ★★★

  • Dream City

    ★★★

  • American Animals

  • The Cleaners

    ★★★★

  • A un paso de mí

    ½

  • Val

  • Deerskin

  • Baby Driver

    ½

  • Thunder Road

    ½

  • The Last Bite

    ½

  • The Hunters

    ★½

  • Alone

    ½

  • The Wailing

    ★½

  • Roald Dahl's The Witches

  • DTF

    ½