Sort by
  • Before the Mask

  • Beetlejuice 2

  • Blade

  • Barbie

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • BEEF

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★½

  • The Girl Who Escaped: The Kara Robinson Story

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Blue's Big City Adventure

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★★

  • Cursed Friends

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Monster High: The Movie

    ★★★

  • Spirit Halloween: The Movie

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Bad Seed Returns

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • They/Them

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • American Carnage

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Unhuman

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Senior Year

    ★★★½

  • The Valet

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Farmer's Daughters

  • Metal Lords

    ★★★