Sort by
  • Under the Same Moon

    ★★★★★

  • The Room

  • Loving Vincent

    ★★★★★

  • The Last Guest

    ★★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★½

  • The Social Network

    ★★★★

  • Hamlet

    ★★½

  • Avatar

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • RBG

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Mary Magdalene

    ★★½

  • 12 Angry Men

    ★★★★★

  • Middle School: The Worst Years of My Life

    ★★

  • Ice Age: Continental Drift

    ★★★

  • The Little Mermaid: Ariel's Beginning

    ★★★★

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★★

  • Goat Story With Cheese

    ½