Ava22S has logged 10 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Spree

Spree

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
A Christmas Story

A Christmas Story

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Erin Brockovich

Erin Brockovich

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Judy Moody and the Not Bummer Summer

Judy Moody and the Not Bummer Summer

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Macario

Macario

1960
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Candidate

The Candidate

1972
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Aquamarine

Aquamarine

2006
×
★★
Read the review Edit this entry