• Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Rebecca

    ★½

  • Soul

    ★★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Spree

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Kim Possible

    ½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Freaky Friday

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • The Kissing Booth

    ★½

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Game Night

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Pitch Perfect 3

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Daddy's Home 2

    ★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • It

    ★★★

  • Bring It On: Worldwide #Cheersmack

    ½

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • The Emoji Movie

    ½

  • Descendants 2

    ★★★★

  • Despicable Me 3

  • Cars 3

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

  • Wonder Woman

    ★★★

  • The Boss Baby

    ½

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★★½

  • Ballerina

    ★★★½

  • Trolls

    ½

  • The Swap

    ½

  • Sing

    ½

  • La La Land

    ★★★★★

  • A Cinderella Story: If the Shoe Fits

    ★★

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Adventures in Babysitting

    ½

  • The Secret Life of Pets

    ½

  • Finding Dory

    ★★

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★

  • The Angry Birds Movie

  • The Jungle Book

    ★★★

  • Zootopia

    ★½

  • Kung Fu Panda 3

    ★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Daddy's Home

    ★½