• Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • The Marksman

    ★★★

  • Outside the Wire

    ★★

  • Locked Down

    ★★½

  • The Dig

    ★★★½

  • Long Gone Gulch

    ★★★½

  • Bobo the Monkey

    ★★★½

  • Throat Notes

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Half Brothers

    ★★★

  • The Prom

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • OPAL

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • The Good Lord Bird

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • The Comey Rule

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Concrete Cowboy

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Secrets and Lies in a Town of Sinners

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tales from the Multiverse

    ★★★★

  • Put a Stick in It

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Postalgeist

    ★★★★

  • A Dog That Smokes Weed

    ★★½

  • You Should Have Left

    ★★½

  • Empty Places

    ★★★½

  • Twins in Paradise

    ★★★★½

  • 8:46

    ★★★★½

  • The History of the World's Highest Jump

    ★★★½

  • Smiling Friends

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Horse

    ★★★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★½

  • The Father

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Mushroom Park

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Bombshell

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Helluva Boss

    ★★

  • Primal: Tales of Savagery

    ★★★★½

  • The Good Liar

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★

  • Golden Hour

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Hazbin Hotel

    ★★½

  • Rebooted

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Primal

    ★★★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Animation Outlaws

    ★★★

  • On-Gaku: Our Sound

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • Toomas Beneath the Valley of the Wild Wolves

    ★★★★½