Sort by

Austin has logged 36 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Batman: The Long Halloween, Part Two

Batman: The Long Halloween, Part Two

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Lady in the Water

Lady in the Water

2006
×
Read the review Edit this entry  
23
Blood Red Sky

Blood Red Sky

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Kingdom: Ashin of the North

Kingdom: Ashin of the North

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Old

Old

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Jolt

Jolt

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Trollhunters: Rise of the Titans

Trollhunters: Rise of the Titans

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Joe Bell

Joe Bell

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
A Classic Horror Story

A Classic Horror Story

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Pig

Pig

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Major Grom: Plague Doctor

Major Grom: Plague Doctor

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
How I Became a Superhero

How I Became a Superhero

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Vivo

Vivo

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Warrior

Warrior

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Till Death

Till Death

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The 8th Night

The 8th Night

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Boss Baby: Family Business

The Boss Baby: Family Business

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Zola

Zola

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry