Austin has logged 32 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Little Fish

Little Fish

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Big Trouble in Little China

Big Trouble in Little China

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Music

Music

2021
×
Read the review Edit this entry  
17
Flora & Ulysses

Flora & Ulysses

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Red Dot

Red Dot

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The United States vs. Billie Holiday

The United States vs. Billie Holiday

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Mauritanian

The Mauritanian

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Space Sweepers

Space Sweepers

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bliss

Bliss

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Earwig and the Witch

Earwig and the Witch

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Blazing World

The Blazing World

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The World to Come

The World to Come

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Land

Land

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Strawberry Mansion

Strawberry Mansion

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry