Sort by
  • The Rat Catcher

    ★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Ahsoka

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Crater

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★½

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★

  • Maggie Simpson in

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • Chupa

    ★½

  • Paint

    ★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ½

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • You People

    ★★½

  • Kaleidoscope

    ★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Oswald the Lucky Rabbit

    ★★★

  • Emancipation

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Strange World

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Welcome to the Club

    ½

  • Cars on the Road

    ★½