Austin has logged 19 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
19
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mulan

Mulan

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
19
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Big Trouble in Little China

Big Trouble in Little China

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Imperial Dreams

Imperial Dreams

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Dope

Dope

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Edit this entry