• Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

  • Moana

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Dope

    ★★★★★

  • John Wick

    ★★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★½

  • Imperial Dreams

    ★★★★★

  • Prisoners

    ★★★★★

  • The World's End

    ★★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • Rush Hour 3

    ★★★★

  • Zodiac

    ★★★★½

  • Hot Fuzz

    ★★★★★

  • The Incredibles

    ★★★★★

  • Shaun of the Dead

    ★★★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★★

  • Rush Hour 2

    ★★★★★

  • Rush Hour

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★★★★

  • Toy Story

    ★★★★★

  • Bill & Ted's Excellent Adventure

    ★★★★½

  • Stand by Me

    ★★★★

  • Big Trouble in Little China

    ★★★★★