Sort by
  • Disenchanted

    ★★

  • Stutz

    ★★★

  • The Independent

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Raymond & Ray

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

  • Samaritan

  • Fall

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Rogue Agent

    ★★

  • That Stupid Floral Tie

  • Glorious

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Persuasion

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Vengeance

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • We Cry Together

  • Fire Island

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★