Sort by
  • Dune: Part Two

  • Dunki

    ★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★½

  • Sam Bahadur

    ★★

  • Animal

    ★★½

  • Napoleon

    ★★

  • The Curse

    ★★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

    ★★★★

  • 12th Fail

    ★★★★

  • Tejas

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★

  • Jawan

    ★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Gadar 2

  • Jailer

    ★★½

  • Spiderman: Lotus

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Bawaal

    ★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Hidden Strike

  • Sound of Freedom

  • IIFA Awards

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Adipurush

    ½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Mrs. Chatterjee Vs Norway

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • I Used to Be Funny

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • The Fundraiser

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★