Sort by
  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★½

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • Women Talking

  • Bones and All

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • The Girl and the Ghost

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★

  • Leap Frog

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Jackass 4.5

  • Men

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★½

  • The Whore Next Door

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★

  • Incantation

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Tall Girl 2

    ½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Fire of Love

  • Fresh

    ★★½

  • Alan Resnick's Enterings

  • The Backrooms (Found Footage)

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Don't Look Up

  • Diary of a Wimpy Kid