Sort by

✧・゚*audrey*・゚✧ has logged 20 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fool's Gold

Fool's Gold

2008
×
Read the review Edit this entry  
18
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★
Edit this entry  
15
Rocky

Rocky

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
National Treasure: Book of Secrets

National Treasure: Book of Secrets

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Confessions of a Teenage Drama Queen

Confessions of a Teenage Drama Queen

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
365 Days

365 Days

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Sea of Love

Sea of Love

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Moxie

Moxie

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
The Help

The Help

2011
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Saw

Saw

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Insomnia

Insomnia

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry