AThousandSons has logged 14 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Cannonball Run

The Cannonball Run

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Hitcher

The Hitcher

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
High Risk

High Risk

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Double Impact

Double Impact

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Monster Club

The Monster Club

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Blade II

Blade II

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Vampira

Vampira

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Beast of the Yellow Night

The Beast of the Yellow Night

1971
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Lucky Seven

Lucky Seven

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Big Bad Mama

Big Bad Mama

1974
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Thunderbolt and Lightfoot

Thunderbolt and Lightfoot

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Deadly Breed

Deadly Breed

1989
×
Read the review Edit this entry  
02
Gentlemen Prefer Blondes

Gentlemen Prefer Blondes

1953
×
★★★
Read the review Edit this entry