Sort by
  • Lover, Stalker, Killer

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • Orion and the Dark

  • Mean Girls

    ★½

  • The 5 Seconds of Summer Show (Live & Backstage In Amsterdam)

    ★★★★★

  • Anyone But You

    ★★½

  • Fonissa

    ★★★½

  • Napoleon

    ★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★★

  • Migration

  • The Fall of the House of Usher

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Society of the Snow

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • NYAD

    ★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Rustin

    ★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Choose Love

  • LEGO Disney Princess: The Castle Quest

  • Bitten

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • May December

    ★★★

  • How to Have Sex

    ★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • boygenius: the film

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • The Teachers’ Lounge

    ★★½

  • Nerdy Prudes Must Die

    ★★★★

  • Eileen

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★